Velkosklad regálového příslušenství stow

MN SOLUTIONS & SERVICES s.r.o.

 • Kompletní regálová řešení na míru
  Naše firma je vaším partnerem pro regálová řešení na klíč. Navrhujeme a realizujeme regálové systémy, které jsou plně přizpůsobeny vašim potřebám a specifikacím.

 • Komplexní služby od montáže po revizi
  Nejenže postaráme o profesionální montáž vašich regálů, ale také poskytujeme pravidelné revize a údržbu, abychom zajistili bezproblémový provoz vašeho skladu.

 • Detailní projektová dokumentace
  K našim službám patří i poskytnutí detailní 2D projektové dokumentace vašeho skladu s kompletním výpisem použitých komponent.

 • Distribuce po celém území ČR a SR
  Naše působnost zahrnuje celou Českou republiku a Slovensko, což znamená, že jsme schopni doručit regály kamkoli potřebujete.

 • Flexibilní dodací časy
  Vámi zvolený časový plán je pro nás prioritou. Dodáváme regály přesně podle vašich preferencí a termínů.

 • Kvalita a záruka
  Naše regálové díly jsou precizně zpracovány a podporovány zárukou na 48 měsíců. Navíc, nabízíme záruku i na regály z bazaru a možnost garance zpětného odkupu.

 • Odborný servis a podpora
  Náš tým odborníků je vždy připraven poskytnout vám servis a podporu, abychom zajistili, že vaše regálová řešení fungují na maximální úrovni.stow

Jsme hrdí na to, že Vám můžeme představit nejnovější a nejvýkonnější regálové systémy od renomovaného výrobce stow Group. S více než čtyřicetiletou historií v oboru skladových řešení a mnoha úspěšnými instalacemi po celém světě, stow si získal pověst spolehlivého a inovativního partnera pro různorodé skladové potřeby.

Společnost stow Group byla založena v roce 1977 v Belgii. Její hlavní sídlo se nachází v belgickém městě Roeselare. Stow má dlouholetou historii v oboru skladových řešení a stalo se jedním z předních evropských výrobců a dodavatelů regálových systémů a skladovacího vybavení. Díky svému inovačnímu přístupu a kvalitním produktům si získala uznání a pověst spolehlivého partnera pro různorodé průmyslové a logistické aplikace v oblasti skladování a logistiky.

Naše sortiment stow regálových systémů zahrnuje širokou škálu možností pro optimalizaci skladových prostor. Od těžkých paletových regálů až po lehké nosníky a police, stow nabízí elegantní a funkční řešení pro každý typ skladu. Bez ohledu na to, zda potřebujete zvýšit efektivitu skladování ve vaší firmě, maximalizovat využití prostoru nebo zvýšit přístupnost k vašim produktům, naše stow regálové systémy jsou ideální volbou. Jsme připraveni Vám pomoci s navržením a implementací regálových systémů Stow přesně podle vašich potřeb, abyste dosáhli optimálního výkonu a růstu vašeho podnikání.

Nechte nás být vaším partnerem na cestě k efektivnějšímu a produktivnějšímu skladování. Prozkoumejte naše produkty a neváhejte nás kontaktovat pro další informace či konzultaci.

Navštivte náš ESHOP pro regálové díly stow.

E-SHOPregálové systémy stow

Jsme vám k dispozici

na telefonu

+420 608 243 047

nebo na emailu